pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 stycznia 2020
  • wyświetleń: 11476

Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia 85-letniej pieszej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W poniedziałek, 23 grudnia na ulicy Bielskiej w Pszczynie doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez samochód osobowy. W celu ustalenia dokładnego przebiegu tego zdarzenia policja poszukuje świadków.

Potrącenie w Pszczynie - 23.12.2019
fot. nadesłane przez czytelniczkę: Klaudia


Wypadek zanotowano około godziny 17.30 w rejonie przejścia dla pieszych znajdującego się przy skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Jagiełły w Pszczynie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 64-letni kierowca Suzuki Swift jechał ul. Bielską w kierunku Żor. Przejeżdżając obok kościoła, w okolicach tamtejszego przejścia dla pieszych, potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Policjanci będą teraz wyjaśniać, dlaczego mieszkaniec Żor nie był w stanie w porę zahamować auta i dlaczego 85-letnia piesza nie zauważyła nadjeżdżającego samochodu.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt celem ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia. Można dzwonić do wydziału kryminalnego pszczyńskiej komendy wybierając numer telefonu (32) 449-32-80 lub kontaktując się bezpośrednio z funkcjonariuszem zajmującym się tym zdarzeniem (32) 449-32-96.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj