pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7734

Pijani kierowcy na drogach powiatu. Jeden z nich spowodował kolizję

51 lat i ponad 3 promile, 45 lat i prawie 3 promile oraz 28 lat i przeszło pół promila - takie wyniki zarejestrowali pszczyńscy policjanci u trójki kierowców przed sylwestrową nocą. Wszyscy to mieszkańcy powiatu. Szczęśliwie, na czas zostali wyeliminowani z ruchu. Teraz przyjdzie im wytłumaczyć w sądzie, dlaczego ruszyli w trasę wiedząc, że będą stanowić tak duże zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu.

Pierwszy amator jazdy po "kielichu" trafił w ręce mundurowych tuż przed godziną 9.00. W poniedziałek, jadąc ul. Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach, 51-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Kierował swoim Fordem Mondeo z wynikiem 1,54 mg/l.

Tego samego dnia, lecz przed godziną 21.00, w podobnym stanie (1,32 mg/l) ulice Wisły Wielkiej przemierzał 45-letni kierowca Renaulta Clio. Jego stan trzeźwości skontrolowano na ul. Brzozowej, gdzie spowodował kolizję.

W ostatnim dniu roku, kilka minut po godzinie 2.00, wiele do życzenia pozostawiał stan 28-letniej kierującej Fordem Cougarem. Młoda kobieta miała 0,30 mg/l.

W takiej sytuacji jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że nikt nie zginął w związku z opisywanym brakiem odpowiedzialności i że w pierwszym dniu roku nie zarejestrowano podobnych przypadków.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.