pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2019
  • wyświetleń: 8590

Młodzi artyści z POPP wraz z nauczycielami kolędowali w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

W piątek 27 grudnia w pszczyńskim szpitalu na zaproszenie dyrektora Marcina Leśniewskiego pojawiła się duża grupa uczestników zajęć wokalno-instrumentalnych prowadzonych przez POPP.Młodzież pod opieką nauczycieli przyszła kolędować dla pacjentów i pracowników szpitala. Nie zabrakło uśmiechu, radości i wzruszenia na twarzach pacjentów, którzy razem z młodzieżą mogli zaśpiewać znane wszystkim świąteczne piosenki i kolędy.

Kolędowanie odbyło się na następujących oddziałach: Geriatrycznym, Ginekologiczno-​Położniczym, Chirurgii Ogólnej i Laparoskopowej, Zakładzie Pielęgnacyjno-​Opiekuńczym , Chorób Wewnętrznych i Oddziale Chirurgii Urazowo-​Ortopedycznej.Zagrali i zaśpiewali:
  • wokaliści z koła wokalnego prowadzonego przez panią Monikę Mendrok-Mikę;
  • zespoły muzyczne Darmowy Catering i Offbeat prowadzone przez panią Joannę Gry;
  • zespół Naπ prowadzony przez pana Mirosława Lachowskiego.


- Pacjentom i pracownikom szpitala bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie, a młodzieży i opiekunom za wspaniały występ. W nadchodzącym Nowym Roku życzymy wszystkim tego co najlepsze, spełnienia marzeń i sukcesów ale przede wszystkim zdrowia - mówi Marcin Bienioszek, dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Młodzi artyści z POPP wraz z nauczycielami kolędowali w szpitalu - 27.12.2019 · fot. POPP

ab / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj