pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 grudnia 2019
  • wyświetleń: 11798

[FOTO] Niebezpieczny zakręt na DK-81 w Pawłowicach zbiera żniwa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do kilku poważnych zdarzeń drogowych doszło w okresie świątecznym na łuku drogi krajowej nr 81 w Pawłowicach. Chodzi o jezdnię w stronę Skoczowa na wysokości fotoradaru. W dniach 22-27 grudnia, aż pięć samochodów wypadło tam z drogi.

Wypadek na DK-81 w Pawłowicach - 24.12.2019 · fot. Jastrzębie Zdrój - Informacje drogowe 24h


Najpoważniejsze zdarzenie miało tam miejsce 24 grudnia około godziny 15:00. 71-letni mieszkaniec Częstochowy kierujący Suzuki Vitara wpadł w poślizg. Jego pojazd dachował. Nic mu się nie stało, ale jego pasażerka doznała stosunkowo poważnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala, gdzie spędziła święta.

Groźnie wyglądało zdarzenie, do którego doszło tam dwa dni wcześniej. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Dachowanie Peugeota 207 na DK-81 w Pawłowicach.

Przyczyną zdarzeń drogowych w tym miejscu najczęściej jest rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości, połączone z brakiem umiejętności i kiepskim stanem technicznym pojazdu.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj