pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 grudnia 2019
  • 23 grudnia 2019
  • wyświetleń: 25209

[FOTO] Dachowanie Peugeota 207 na DK-81 w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę, 22 grudnia około godziny 14:00 na DK-81 w Pawłowicach, na wysokości fotoradaru, dachował samochód osobowy jadący w stronę Skoczowa. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do lotu został poderwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dachowanie na DK-81 w Pawłowicach - 22.12.2019 · fot. nadesłane przez czytelników


Samochodem zarejestrowanym we Wrześni (woj. wielkopolskie) podróżowała czteroosobowa rodzina - dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Zgłoszenie, które wpłynęło do służb ratunkowych brzmiało bardzo poważnie. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol, dwa zespoły ratownictwa medycznego i cztery zastępy straży pożarnej. Do lotu został poderwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4 z tymczasowej bazy HEMS w Kaniowie koło Czechowic-Dziedzic).

Na szczęście kierowcy i pasażerom nie stało się nic bardzo groźnego. Opuścili oni wrak o własnych siłach. Ze względu na brak zagrożenia życia śmigłowiec został zawrócony do bazy, a następnie przekierowany do Ćwiklic, gdzie doszło do upadku mężczyzny z wysokości. Pacjent z tego zdarzenia został w ciężkim stanie przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Kierowcy jadący "Wiślanką" w stronę Skoczowa musieli liczyć się z utrudnieniami.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj