pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 grudnia 2019
  • wyświetleń: 5828

Urząd pracy odznaczony za zasługi dla województwa

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie otrzymał "Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego". Dyrektor Bernadeta Sojka-Jany została odznaczona "Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego". Odznaka nadawana jest za wybitne zasługi osobom oraz instytucjom wyróżniającym się w działalności na terenie województwa śląskiego.

Odznaka dla PUP w Pszczynie · fot. Powiat


Odznaki podczas sesji Rady Powiatu Pszczyńskiego wręczyły: Beata Białowąs, członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz Alina Nowak, przewodnicząca konwentu dyrektorów powiatowych urzędów pracy województwa śląskiego i radna sejmiku.

- To rok szczególny, bo świętujemy nie tylko 100-lecie pierwszego powstania śląskiego, ale także 100-lecie powstania publicznych służb zatrudnienia. Rynek pracy bardzo się zmienił i bardzo dziękuję pani dyrektor, że Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie zmienia swoją działalność adekwatnie do tego, jak zmienia się rynek pracy - mówiła Beata Białowąs.

Alina Nowak podkreśliła, że dyrektor Bernadeta Sojka-Jany wyróżnia się swoją działalnością w zakresie aktywnego działania na rzecz wszystkich stron rynku pracy - pracodawców, osób, które poszukują pracy i szerokiej grupy cudzoziemców. - Pani dyrektor już inicjuje pewne zmiany, które mam nadzieję, będą wprowadzone do naszej ustawy - mówiła.

"Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego" dla Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie odebrały: Barbara Bandoła, starosta pszczyński oraz Bernadeta Sojka-Jany i Katarzyna Szczotka - dyrektor i wicedyrektor PUP w Pszczynie.

Bernadeta Sojka-Jany jest pierwszym urzędnikiem, który został uhonorowany "Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego".

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.