pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1053

Stwórz oświetlenie na miarę XXI w. Nowoczesne oprawy oświetleniowe Konekto od producenta z Pszczyny

Materiał partnera:

Współczesne oświetlenie w domu musi być nie tylko energooszczędne, ale także estetyczne. Obiema tymi cechami, a ponadto pełną możliwością dostosowania aranżacji do wyglądu pomieszczeń charakteryzują się oprawy sufitowe od firmy Zamel. Co czyni je takimi wyjątkowymi i dlaczego warto po nie sięgnąć?

Stwórz oświetlenie na miarę XXI wieku. Nowoczesne oprawy oświetleniowe Konekto od producenta z Pszczyny


Oprawy sufitowe KONEKTO - minimalistyczna estetyka z nowoczesnym sercemKONEKTO to oprawy oświetleniowe led będące elementem najnowszej linii produktów opracowanych i wytwarzanych przez polską firmę Zamel. Oprawy wchodzące w skład kolekcji składają się ze źródła światła i ramki, które można dowolnie łączyć, uzyskując zindywidualizowany wygląd produktu. Dzięki temu łączeniu można stworzyć źródła światła o oryginalnym wyglądzie, które łatwo dopasować do aranżacji każdego wnętrza. Ukrytym w rękawie asem opraw KONEKTO jest to, że kiedy zajdzie potrzeba zmiany wyglądu świateł, nie ma konieczności ich wymontowywania z sufitu - wystarczy wysunąć oprawę i założyć na nią nową ramkę. To jednak jeszcze nie wszystko, na co pozwala system opraw KONEKTO. Niewielka grubość źródeł światła i możliwość łączenia ramek pozwalają na stworzenie niestandardowych iluminacji. Więcej informacji znaleźć można w innej publikacji: "Oprawy oświetleniowe sufitowe od Zamel sprawdź, jakie możliwości daje system Konekto - łączenie i kolorystyka światła".

Oprawy oświetleniowe led


Charakterystyka techniczna opraw KONEKTOOprawy oświetleniowe led do opraw KONEKTO produkowane są z metalu, szkła oraz plastiku i dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Dekoracyjne ramki są okrągłe, owalne lub w kształcie kwadratu czy prostokąta. Kwadratowe ramki można łatwo łączyć ze sobą dzięki odpowiednim zaczepom. Same lampy dostępne są w dwóch wersjach, różniących się napięciem prądu zasilającego (24V i 320V) i dodatkowo mocą (5.5W i 3.5W). Różnice obejmują też temperaturę barwową oraz siłę strumienia światła. Zintegrowany dyfuzor zapewnia duże rozproszenie światła, dzięki czemu pomieszczenia są równomiernie oświetlone. Niektóre modele współpracują ze ściemniaczami światła. Tym, co łączy oprawy z firmy Zamel jest fakt, że są one odporne na wilgoć (spełniają normę IP44), dzięki czemu stanowią doskonałe źródło światła w łazienkach czy innych z natury wilgotnych pomieszczeniach.Pewne światło z opraw KONEKTONiskie zużycie energii elektrycznej daje oszczędność energii i pozwala zmniejszyć rachunki za prąd elektryczny. Z kolei dla miłośników polskiej myśli technicznej zaletą będzie to, że oprawy te są zaprojektowane i wytwarzane w Polsce, a konkretnie w Pszczynie.

Warto zainteresować się modelami KONEKTO - zwłaszcza że oprawy oświetleniowe led KONEKTO są doskonałymi składnikami do budowy inteligentnego domu w oparciu o produkty Zamel z systemem SUPLA.