pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 grudnia 2019
  • wyświetleń: 11092

Wola: Potrącenie rowerzystki. Skończyło się mandatem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W czwartek (12 grudnia) chwilę po godzinie 15.00 na ulicy Pszczyńskiej w Woli doszło do potrącenia rowerzystki. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Około godziny 15.10 do lotu poderwał się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gliwic (ratownik 4, który niebawem będzie stacjonować w Kaniowie kolo Czechowic-Dziedzic). Latająca karetka została zadysponowana natychmiast, gdy wpłynęła informacja o poważnym stanie pacjentki. Transport drogą lotniczą daje możliwość skrócenia czasu dotarcia do specjalistycznego szpitala.

Jak się później okazało, stan pacjentki nie był tak zły jak początkowo sądzono. Kobieta trafiła drogą naziemną do szpitala w Pszczynie. Jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Cyklistka sprawcą zdarzenia i przyjęła mandat karny. Przez blisko godzinę ruch na ulicy Pszczyńskiej w Woli był wstrzymany.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj