pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 grudnia 2019
  • 16 grudnia 2019
  • wyświetleń: 20750

[ZDJĘCIA] Na pszczyńskim rynku serwowano Zupę Wigilijną

15 grudnia na pszczyńskim rynku serwowana będzie Zupa Wigilijna i inne świąteczne przysmaki.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - zupa wigilijna na pszczyńskim rynku - 15.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Od kilkunastu lat tuż przed świętami Bożego Narodzenia każdy, kto tylko ma ochotę, może poczęstować się wigilijną zupą.

- Już w niedzielę 15 grudnia od godz. 11.00 na pszczyńskim rynku stanie kocioł pełen pysznej, zupy pieczarkowej, przygotowanej przez strażaków z OSP Pszczyna. Zupą będzie można poczęstować się na miejscu, ale też zabrać do domu we własnym naczyniu - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Po raz kolejny w akcję włączą się również pszczyńscy restauratorzy, którzy na specjalnie przygotowanych stoiskach będą serwować wigilijne przysmaki. Będą to: Patio Con Gusto, Restauracja Zacisze, RiM s.c. Rarytasy i Maszkiety oraz Książęca Bażantarnia.

Na Zupę Wigilijną zapraszają: starosta pszczyński, burmistrz Pszczyny oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pszczynie. Partnerami akcji są: Zakład Mięsno-Wędliniarski Kania z Czarkowa, Mir-Max Penkala z Pielgrzymowic, Producent Marchwi Dzida Produkt, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Pszczynie oraz Uprawa Pieczarek Świerkot z Wisły Wielkiej.

new, ab, BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.