pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 4608

Uwaga, w Pszczynie jeździ Mikołaj na rowerze!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Zamel" podaj

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie pojawił się Mikołaj jeżdżący na rowerze i trafił prosto do firmy Zamel, będzie tam aż do świąt. Razem z Zarządem pragnie złożyć na ręce pracowników firmy oraz wszystkich mieszkańców powiatu pszczyńskiego najserdeczniejsze życzenia Mikołajowe, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzyć, aby upłynęły Państwu w zdrowiu, wśród bliskich i przyjaciół oraz były przepełnione miłością i radością.Zamel to polska rodzinna firma, której wszystkie produkty projektowane i produkowane są w 100%, w Polsce. W tym roku obchodziła 30-lecie działalności oraz rocznicę oddania nowego piętra w swoim biurowcu, w którym mieści się centrum badawczo-rozwojowe. Jak oznajmił specjalista ds. marketingu i PR z firmy Zamel
- Stale zwiększamy nakłady na działalność badawczo-rozwojową oraz zaangażowanie w innowacje. Powstanie centrum badawczo-rozwojowego pozwoliło na przyspieszenie działań w tym obszarze. W najbliższym czasie efektem prac będzie wprowadzenie do oferty nowych grup produktowych. Oczywiście systematycznie rozwijamy portfolio produktowe w ramach istniejących już marek.

Większe moce i automatyzacja

Systematyczny rozwój oferty produktowej wymusza inwestycje w obszarze produkcji. W położonym przy siedzibie spółki zakładzie w ostatnim czasie zrealizowano szereg projektów.
- Dział Cet odpowiedzialny za produkcję przewodów wyposażyliśmy w nową pasemkarkę oraz dwie nowe skręcarki, wdrożyliśmy też linię do produkcji przewodów koncentrycznych w oparciu o metodę spieniania fizycznego. Ponadto nasz zakład wzbogacił się o nowe wtryskarki oraz automaty Axial/Radial firmy Universal do montażu automatycznego elementów przewlekanych THT. Dążymy do dalszej poprawy efektywności, dlatego też produkcja, logistyka i zakupy realizowane są w oparciu o dwa systemy zarządzania: Lean i 5S, a w niedługim czasie zwiększymy poziom automatyzacji i robotyzacji naszego zakładu poprzez montaż sześcioosiowych robotów marki Mitsubishi Electric -
podsumowuje pracownik firmy Zamel

Zamel rozpoczynał działalność od produkcji dzwonków i gongów. Obecnie posiada w ofercie 15 grup asortymentowych z branży elektrotechniki i automatyki. Rozwiązania Zamela znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach, inteligentnych budynkach, branży automotive czy medycznej. Spółka sprzedaje swoje produkty na rynku polskim oraz wysyła do ponad 70 krajów na całym świecie - głównie do państw Europy Zachodniej, Rosji, ale też do odległych rynków, takich jak USA, Korea Południowa, czy państwa afrykańskie.

ZAMEL Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27

tel. 032 210 46 65
fax 032 210 80 04