pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2669

Stwórz magiczne Święta z naszym oświetleniem!

Artykuł sponsorowany:

Nie masz jeszcze oświetlenia na choinkę? Piękne bombki, łańcuchy, świetliste girlandy i świąteczne dekoracje nadal nie zakupione? Myślisz, że jeszcze sporo czasu? Sąsiad już ma wystrojony balkon i drzewka na placu, a Ty zastanawiasz się kiedy i gdzie kupić to wszystko? Zapraszamy na stoisko, na którym znajdziesz WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ by stworzyć w swoim domu niezwykle świąteczny, magiczny nastrój!

Świąteczne oświetlenie


Twoja choinka będzie błyszczeć na kolor jaki tylko chcesz. Oświetlenie zewnętrzne cieszy oko i wygląda pięknie, rozświetlając śnieg od spodu rozgrzeje nawet największego zmarzlucha, w najzimniejszą noc. Lampki choinkowe świetnie sprawdzą się na przydomowych drzewkach, a świąteczna girlanda idealnie ozdobi krawędzie dachu lub balkonu. Sprawdź już dziś, jak lampki świąteczne odmienią Twoje Święta i dom!

Na Twoim podwórku lub balkonie może zawitać mały bądź duży renifer, przy którym poczujesz się jak w Laponii. Twoje dzieci poczują świąteczny klimat a Ty dzięki technologii LED oszczędzisz dużo energii, dzięki czemu zwiększysz budżet na prezenty. Zawitaj do nas a zobaczysz, że my dorośli jednak ciągle jesteśmy dziećmi! Bo o to chyba chodzi w ten świąteczny czas?

Przy okazji kompletowania dekoracji świątecznych możesz zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa. Zapach mandarynek, smak bakalii, suszonych jabłek czy wędzonych śliwek to coś co nasze zmysły kochają najbardziej w ten świąteczny czas .

BOŻE NARODZENIE TO CUDOWNY CZAS PEŁEN CIEPŁA I RADOSNYCH SPOTKAŃ, A KIEDY ŚWIATEŁKA CHOINKOWE MIENIĄ SIĘ JUŻ I WYPEŁNIAJĄ DOM ŚWIĄTECZNĄ ATMOSFERĄ, TO MOMENT NA ZAKUP ŚWIEŻEGO KARPIA.*

Zapraszamy na nasz stragan mieszczący się w Pszczynie na Placu Targowym (za SnackBarem) lub na stoisko pod żółtym namiotem tuż obok Banku ING!

*Kupisz go na naszym straganie od 9 grudnia do wyczerpania zapasów.