pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 grudnia 2019
  • 7 stycznia 2020
  • wyświetleń: 18929

[ZDJĘCIA] Koncert świąteczny zespołu Carrantuohill w Goczałkowicach

W Święto Trzech Króli w goczałkowickim kościele parafialnym odbył się koncert świąteczny zespołu Carrantuohill oraz chóru AF Music. Licznie zebrana publiczność usłyszała wyjątkowe aranżacje najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, utrzymanych w duchu muzyki północy.

Koncert świąteczny zespołu CARRANTUOHILL oraz chóru kameralnego AF Music - 06.01.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Jak wspomniał, witając licznie przybyłych gości, ksiądz proboszcz Lesław Przepłata - twórczość zespołu jest mu bliska od lat, na przestrzeni których zawsze z uwagą śledził dorobek artystyczny muzyków. W ramach koncertu widownia usłyszała wyjątkowe aranżacje najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, utrzymanych w duchu muzyki północy, które wprawiły zebraną widownią w magiczny nastrój minionych świąt.

Na zakończenie tego wyjątkowego wieczoru podziękowania w stronę zespołu, licznie zgromadzonych w kościele mieszkańców oraz gospodarza świątyni ks. Lesława, skierowała Dyrektor GOK-u Zofia Szołdra.
- Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na dzisiejszy koncert, zorganizowany przy pięknej, goczałkowickiej stajence. Życzę jednocześnie, by narodzone dziecię swoją miłością i łaskami obdarzyło naszą parafię.
Niech ta mała bezbronna dziecina przyniesie pokój i szczęście do naszych domów i serc
.

new, BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.