pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3564

Nowe lampy przy ul. Rzemieślniczej w Goczałkowicach-Zdroju

16 nowych lamp pojawiło się przy ul. Rzemieślniczej w Goczałkowicach-Zdroju. Wszystko dzięki kończącej się inwestycji realizowanej przez Administrację Zasobów Komunalnych

Rzemieślnicza, Goczałkowice
Nowe lampy przy ul. Rzemieślniczej w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Zakres zadania obejmuje budowę sieci kablowej niskiego napięcia zasilania oświetlenia ulicznego na długości ok. 650 mb wraz z montażem 16 słupów i opraw oświetleniowych przy ul. Rzemieślniczej i ul. Szkolnej bocznej w Goczałkowicach-Zdroju.

- Kończymy kolejną ważną inwestycję, która znacznie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców. Przy ul. Rzemieślniczej pojawiły się lampy z nowoczesnym oświetleniem, dzięki którym widoczność w tym miejscu - zwłaszcza jesienią i zimą - będzie dużo lepsza - mówi wójt Gabriela Placha.

Prace zlecone przez Administrację Zasobów Komunalnych w Goczałkowicach-Zdroju wykonuje Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Kazimierz Zawada z Pszczyny. Ich wartość to 148 tys. 830 zł. Termin wykonania robót mija 16 grudnia.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.