pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 grudnia 2019
  • wyświetleń: 4285

Wola: remont kompleksu boisk "Moje boisko Orlik 2012" zakończony

29 listopada pracownicy referatu inwestycji z Urzędu Gminy Miedźna odebrali prace remontowe wykonane na boiskach sportowych na Orliku w Woli.

Orlik Wola
Kompleks boisk "Moje boisko Orlik 2012" · fot. UG Miedźna


W trakcie remontu została wymieniona trawa na boisku piłkarskim, wykonany został retoping syntetycznej nawierzchni na boisku wielofunkcyjnym oraz częściowo wyremontowano ogrodzenie. Całkowity koszt remontu wyniósł prawie 460.000 zł, z czego 50% zostało dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W związku z tym, że od 2 grudnia można korzystać z kompleksu boisk. Kierownik GOSiR gorąco apeluje do wszystkich piłkarzy amatorów i profesjonalistów o korzystanie z właściwego obuwia na boisku piłkarskim.

Orlik Wola
Kompleks boisk "Moje boisko Orlik 2012" · fot. UG Miedźna


- Dbajmy Wszyscy o jakość nawierzchni, nie pozwalajmy grać nikomu na sztucznej trawie w butach z kołkami metalowymi czy plastikowymi ("lanki"), używajmy obuwia turfowego. Turfy posiadają liczne, niskie gumowe korki na podeszwie, które sprawdzą się idealnie na sztucznej murawie. Gwarantują odpowiednią przyczepność i właściwe ustawienie stopy.Dlatego aby cieszyć się jak najbardziej komfortową grą i nie martwić się ryzykiem kontuzji - na sztuczną nawierzchnię najlepiej wybrać turfy. Jednymi słowy dbajmy o własne zdrowie i cieszmy się dobrą jakością nawierzchni przez jak najdłuższy czas - wyjaśnia.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.