pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 5272

[WIDEO] Piano-Forte na koncercie w Warszawie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Dziecięcy chór Piano-Forte z Radostowic na zaproszenie Czesława Mozila wziął udział w koncercie z okazji 100-lecia przywrócenia stosunków dyplomatycznych pomiędzy Danią a Polską.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 25 listopada w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, do którego przybyła Duńska Para Książęca, Jego Królewska Wysokość Książę Fryderyk następca tronu Królestwa Danii oraz Jej Królewska Wysokość Księżna Maria Elżbieta. Czesław Mozil zaprosił do udziału w koncercie zespoły i muzyków z którymi współpracował w ostatnim czasie. Młodzi chórzyści z Radostowic razem z Orkiestrą "Śląskie Smyki" zaprezentowali utwór pt. "Grywom na harmonii", który zaaranżował i akompaniował Pan Mirosław Lachowski.

Informacja o wizycie pary książęcej na stronie ambasady Danii - KLIKNIJ.

Dzieciom w wycieczce do Warszawy oprócz Pani Katarzyny Machnik i Pana Mirosława Lachowskiego towarzyszyli Pani Małgorzata Jakubik dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowicach, Pan Zbigniew Łoza dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Pan Marcin Bienioszek dyrektor POPP w Pszczynie.

Podziękowania kierujemy do wszystkich którzy przyczynili się do organizacji tego wyjazdu, szczególnie do Pana Czesława Mozila za zaproszenie oraz GZOiZ w Suszcu za wsparcie finansowe. Dla dzieci było to wspaniałe przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci.

Zapis występu z backstage.Skrót wizyty w Warszawie:Poniżej zapis koncertu. Utwór "Grywom na harmonii" od 30.04 min. - 34.20 min.Fot. POPP i Ambasada Danii (facebook).
Piano-Forte Cz.Mozil Wawa · fot. POPP i Ambasada Danii, POPP

POPP
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj