Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 listopada 2019
  • wyświetleń: 2292

Sklep Kawka: Paczki świąteczne dla najbliższych i pracowników

Artykuł sponsorowany:

Kolejny rok się kończy, a wielkimi krokami znów nadchodzą święta! A jak święta to i dylematy - co w tym roku podarować najbliższym? Sklep Kawka ma na to rozwiązanie!

Podobnie jak w zeszłym roku, zapraszamy do składania zamówień na paczki świąteczne dla najbliższych czy pracowników. Dla osób zamawiających dużą ilość paczek mamy atrakcyjne rabaty! Nasze paczki przygotowujemy na specjalne zamówienie, dlatego ich ceny dopasujemy na każdą kieszeń :)

sklep kawka


W naszym asortymencie znajdziecie nie tylko kawy znanych europejskich marek, ale także świeżo wypalane ziarna z polskich palarni. Posiadamy kawy z wielu zakątków świata - zarówno te najbardziej popularne jak Gwatemala czy Brazylia, ale także specjalnie dla koneserów: Kenia, Etiopia, Salwador i inne. Dla zwolenników herbat posiadamy około 50 mieszanek najwyższej jakości herbat liściastych czy suszonych owoców na bazie hibiskusa.

sklep kawka


W naszym sklepie zaopatrzycie się także w różnego rodzaju akcesoria do zaparzania - tradycyjne ekspresy automatyczne oraz drippery, chemexy, kawiarki czy french press. Dla miłośników Yerba Mate przygotowaliśmy specjalny kącik z matero, bombillami i różnymi rodzajami suszu w wielu ciekawych smakach.

Nie wiesz co podarować? Wybierz bon podarunkowy o wartości 50zł lub 100zł!

sklep kawka


Zapraszamy do Sklepu Kawka przy ul. Dworcowej 25.Jesteśmy dla Was w godzinach:
  • poniedziałek 9:30-17:30
  • wtorek-piątek 7:30-17:30
  • sobota 9:00-13:00


Numer kontaktowy: 32 448-55-49

Zapraszamy do śledzenia nas na FACEBOOKU oraz do przejrzenia naszego całego asortymentu na stronie internetowej www.beanbrothers.pl.

sklep kawka


sklep kawka


sklep kawka