Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 listopada 2019
  • wyświetleń: 2410

Firmowa wigilia w Planeta Smaku & Punkt "G"astronomiczny!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Planeta Smaku" podaj

Artykuł sponsorowany:

Też wydaje Wam się, że dopiero skończyły się wakacje, a do pierwszego "Last Christmas" jeszcze dużo czasu? Nic bardziej mylnego! Przełom listopada i grudnia to najwłaściwszy moment, aby zacząć coraz intensywniej myśleć o Świętach!

Niezmiennie, co roku pomagamy Wam przetrwać Świąteczną gorączkę - także w 2019 roku Planeta Smaku & Punkt "G"astronomiczny zadbają, aby Wasze firmowe spotkanie opłatkowe było niezapomniane!

Spotkanie w naszym bistro, elegancki bankiet firmowy czy przyjęcie w industrialnych wnętrzach - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych: przyjedziemy do Państwa, doradzimy i zaplanujemy wydarzenie w najmniejszym detalu.

Każdą z poniższych propozycji możemy dostosować do Państwa oczekiwań. Obsługujemy firmy z całego Śląska i Małopolski.

Propozycja 1Planeta smaku


Propozycja 2Planeta smaku


Propozycja 3Planeta smaku


Oferta zestawów ŚwiątecznychPlaneta smaku


Z radością zachęcamy Państwa do zapoznania się również z przygotowaną przez nas ofertą świątecznych zestawów upominkowych. Znajdą w nich Państwo wyselekcjonowane produkty, niespotykane na masową skalę na sklepowych półkach, które znalazły uznanie w naszych lokalach i cieszą się ogromną sympatią naszych gości.

Przykładowa oferta TUTAJNiezależnie od zaproponowanych przez nas zestawów jesteśmy gotowi stworzyć wedle Państwa indywidualne zestawy upominkowe, włącznie z umieszczeniem wskazanego logo na opakowaniach. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.

Świątecznych rezerwacji w Punkcie Gastronomicznym dokonać można pod numerem telefonu: 32 447 00 01 W sprawie cateringu zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży: 500 312 857.

Planeta smaku


Planeta Smaku

43-200 Pszczyna
ul. Ogrodowa 27c

tel. 32 447 00 00
kom. 608 083 233