Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2019
  • wyświetleń: 10515

[FOTO] Kraksa w Pawłowicach. Obaj kierowcy mieli zielone światło?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 listopada około godziny 22:00 w Pawłowicach na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 81 z ulicą Pszczyńską. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Skoda Karoq i Peugeot 207. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na skrzyżowaniu DK-81 z Pszczyńską w Pawłowicach - 19.11.2019 · fot. pless.pl


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 67-letni kierowca Skody poruszał się drogą krajową w stronę Żor. Na skrzyżowaniu z ulicą Pszczyńską zderzył się z Peugeotem, który poruszał się ulicą Pszczyńską w stronę Pawłowic. Obaj kierowcy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Lekarz podjął decyzję o hospitalizacji 19-letniego kierowcy Peugeota, u którego podejrzewało się zwichnięcie barku.

Który kierowca zawinił? Tego na razie nie wiadomo. Obaj panowie zarzekali się, że mieli zielone światło, co jest fizycznie niemożliwe (taką możliwość wyklucza system zabezpieczeń w układzie scalonym sygnalizacji świetlnej - przyp. red.). Na miejscu byli świadkowie, jednak ich zeznania nie wniosły nic nowego do sprawy, bowiem przedstawili oni dwie rozbieżne wersje.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, która najprawdopodobniej będzie miała swój finał w sądzie. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.