Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2019
  • 22 listopada 2019
  • wyświetleń: 2984

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona festiwalu Gimp w Pszczynie

Za nami:

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona konkursu piosenki GIMP, organizowany przez uczniów i nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie.

Festiwal, który ma już prawie 30 lat, organizowany jest przy okazji święta szkoły i w tym roku odbędzie się 22 listopada w Pszczyńskim Centrum Kultury. W tym roku występy młodych artystów związanych z I Liceum Ogólnokształcącym w Pszczynie uświetni najbardziej rozpoznawalny polski zespół boogi bluesowy w Stanach Zjednoczonych - grupa Boogie Boys.

To polski kwartet muzyczny wykonujący utwory w stylu boogie woogie, z domieszką czarnego bluesa. Zespół tworzą dwaj pianiści: Bartłomiej Szopiński i Michał Cholewiński oraz kontrabasista Janusz Brzeziński i Szymon Szopiński (perkusja, harmonijka ustna). Poznali się jesienią 2002 w Poznaniu. Koncertowali w większości krajów europejskich, a także w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, występując u boku największych gwiazd bluesa i boogie woogie.

Bilety w cenie 10 złotych będą najpierw rozprowadzane wśród uczniów szkoły, a dopiero później zostaną przekazane do sprzedaży ogólnej.

W tegorocznym konkursie wystąpi 11 zespołów:
1. Grupa Offbeat
2. Grupa Darmowy Catering
3. Grupa BUTG
4. Projekt muzyczny Alicji Ryś
5. Projekt muzyczny Karoliny Olszowiec
6. Projekt muzyczny Hanny Skorupki
7. Grupa Ezer
8. Grupa Fakt Up
9. Grupa The Blue Birds
10. Grupa Quake
11. Grupa Shot

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.