Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 listopada 2019
  • wyświetleń: 2128

Andrzejki 2019 - bal czy domówka?

Materiał partnera:

Imprezy andrzejkowe to tradycja, którą do dziś pielęgnują kolejne pokolenia. Wróżby, zabawy, spotkania w gronie znajomych to nieodłączny element tego dnia. Szukając ciekawych sposobów na spędzenie andrzejek, zastanawiacie się zapewne, czy wybrać zorganizowany bal, czy imprezę w domu? Zapoznajcie się z naszymi radami, a przyjęcie ostatkowe z pewnością będzie udane.

Andrzejki 2019 - bal czy domówka?


W domowym zaciszuJednym z pomysłów na spędzenie listopadowego święta jest domówka, czyli impreza w gronie znajomych. Decydując się na to rozwiązanie, nie możecie zapominać, iż ta noc jest wyjątkowa. Warto więc zadbać o tradycyjne wróżby, które z pewnością zaangażują wszystkich gości. Znacie lanie wosku przez klucz czy ustawianie butów. Wzbogaćcie ten wieczór o tradycyjne zabawy, obejmujące między innymi wróżenie ze skórki jabłka, czy losowanie przedmiotów o symbolicznym znaczeniu. Będzie na pewno interesująco!

Jak impreza to również bufet. W tym zakresie zadbajcie o różnorodność, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Skorzystajcie z oferty firm cateringowych, które zaproponują wam pyszne i świeże dania. Zaoszczędzicie tym samym czas poświęcony na gotowanie. Szybka pożyczka pomoże w sfinansowaniu kosztów poczęstunku, który o umówionej godzinie dotrze do waszego domu wraz z niezbędną zastawą.

Balety na baluMiłośników hucznej zabawy kuszą liczne bale, organizowane przez restauracje, kluby i hotele. Jeśli wybieracie to rozwiązanie, w pierwszej kolejności sprawdźcie, jakie atrakcje zapewnia organizator. Muzyka i interesujące menu to podstawa. Warto wybierać propozycje, które obejmują także tradycyjne wróżby oraz inne formy rozrywki. Fotobudka, drink-bar czy pokaz iluzjonistów z pewnością przypadną do gustu każdemu.

Nie zapominajcie również o obowiązującym dress-codzie. Wybierając się na formalne przyjęcie, należy zadbać o elegancki strój. Suknia, dodatki, torebka, buty - to obowiązkowe elementy damskiej stylizacji. Mężczyźni powinni pamiętać o garniturze, krawacie i eleganckiej koszuli. W sfinansowaniu zakupów odzieżowych pomoże wam szybka pożyczka, dzięki której - bez uszczerbku dla domowego budżetu - odpowiednio przygotujecie się do andrzejkowego balu.

Na co się zdecydować?Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie ma. Ile osób - tyle rozwiązań. Pamiętajcie jedynie, aby wieczór ten spędzić tak, jak chcecie. Jeśli lubicie huczne imprezy - wybierzcie bal. Jeśli natomiast wolicie kameralne spotkania w gronie znajomych, zdecydujcie się na domówkę. Warto wspomnieć, iż jednym z kluczowych czynników jest budżet. Szukając ekonomicznych rozwiązań, zorganizujcie imprezę w domu, która będzie mniej kosztowna niż wystawny bal. Jeśli jednak decydujecie się na eleganckie przyjęcie, korzystając z oferty szybka pożyczka, łatwo zwiększycie początkowo zakładany budżet.

Ważne jest także grono znajomych, z którymi planujecie spędzić andrzejki. Czym więcej osób, tym trudniej zdecydować się na jedno rozwiązanie. Warto wcześniej uzgodnić szczegóły, aby uniknąć nieporozumień i mieć czas na przygotowanie się do tego wieczoru. Bal w lokalu wymaga bowiem zakupu biletów, które na kilka tygodni przed imprezą znajdziecie zapewne w promocyjnej cenie.

Impreza andrzejkowa to tradycja, która coraz częściej przenoszona jest do restauracji, pubów czy hoteli. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, a wybór konkretnej propozycji powinniście uzależniać między innymi od waszego nastroju, oczekiwań, preferencji oraz budżetu, jakim dysponujecie.