Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2019
  • wyświetleń: 3924

Zimowe utrzymanie dróg: wyłoniono wykonawców dla Goczałkowic

Administracja Zasobów Komunalnych w Goczałkowicach-Zdroju rozstrzygnęła przetarg na "Zimowe utrzymanie dróg gminnych wraz z infrastrukturą oraz Parku Zdrojowego na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój wraz z pozimowym uprzątnięciem dróg i alejek parkowych z materiałów użytych do zwalczania śliskości.".

Oferty złożyły 3 firmy. Utrzymanie dróg gminnych w okresie od listopada 2019 r. do 15 kwietnia 2020 r. zlecono firmie Zakład Ogólnobudowlany i Czyszczeniowy Marcin Chudek z Goczałkowic-Zdroju. Utrzymanie alejek w Parku Zdrojowym w tym samym czasie będzie zadaniem firmy F.U.H. M & S BRUK Michał Szczygieł, Szymon Zieleźnik s.c. z Goczałkowic-Zdroju.

Umowy z wykonawcami obejmują usuwanie śniegu, błota pośniegowego, zasp, zapobieganie oraz likwidowanie śliskości zimowej powstałej na skutek gołoledzi, lodowicy, śniegu, szadzi, szronu i oblodzenia, a także pozimowe sprzątanie i oczyszczenie dróg, parkingów, chodników oraz alejek parkowych i mostków z materiałów użytych do zwalczania śliskości.

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój będzie odpowiedzialny Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.