Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2019
  • 24 listopada 2019
  • wyświetleń: 2393

Szkoła z Pawłowic walczy w konkursie o tysiąc książek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach" podaj

Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka w Pawłowicach przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Tysiąc powodów, by czytać" organizowanego przez Empik, którego celem jest promocja czytelnictwa.

W październiku uczniowie z zapałem i ogromnym zaangażowaniem tworzyli w bibliotece plakat przedstawiający scenę z książki "Pięć królestw. Łupieżcy niebios" autorstwa Brandona Mulla. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów fantastyki. Wyobraźnia młodych twórców, ich talent i pasja powołały do życia piękną ilustrację - przedstawiającą wielką, błękitną przestrzeń, po której pływają różnorodne tajemnicze zamki.

Do 28 listopada w aplikacji mobilnej Empik można oddawać głosy na pawłowicką szkołę. Głosować mogą wszyscy, i to codziennie: rodzice i krewni uczniów, znajomi, lokalne społeczności oraz miłośnicy książek.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.