Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2019
  • 14 listopada 2019
  • wyświetleń: 30429

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Cztery osoby ranne

W niedzielę, 10 listopada przed godziną 14.00 na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Brzozową w Goczałkowicach-Zdroju doszło do groźnego wypadku samochodowego. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby. W przypadku jednej z nich niezbędna była interwencja LPR-u.

wypadek
Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 10.11.2019 · fot. czytelnik


Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że zderzenie samochodów nastąpiło na środku skrzyżowania, tuż po godzinie 13.30. W pierwszej kolejności będzie trzeba potwierdzić, jaki kolor świateł był na sygnalizacji dla poszczególnych pasów ruchu. To w najbliższym czasie wskażą wyniki prowadzonego w tej sprawie postępowania. Na chwilę obecną wiadomo, że 47-latek z Zabrza, który kierował Skodą Fabią, jechał od strony Bielska-Białej. Wjechał na skrzyżowanie i tam zderzył się z wyjeżdżającą z ul. Brzozowej Skodą Superb. Tym drugim samochodem kierował 37-latek z Tychów. Jemu nic się nie stało.

Urazu klatki piersiowej i obojczyka doznała natomiast 49-letnia pasażerka, z którą podróżował. W jej przypadku, niezbędna była interwencja pogotowia lotniczego. W wypadku ucierpieli również: drugi pasażer Skody Superb, 53-letni mężczyzna, który podobnie doznał urazu klatki piersiowej, 51-letnia pasażerka Skody Fabii, u której lekarze stwierdzili obrażenia nóg, a także kierowca fabii, który doznał urazu ręki.

ab, BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.