Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 listopada 2019
  • 27 listopada 2019
  • wyświetleń: 3913

Spotkanie w pszczyńskim urzędzie z organizacjami pozarządowymi

Za nami:

Burmistrz Pszczyny oraz starosta pszczyński zapraszają 27 listopada (środa) o godzinie 16.00 na spotkanie z organizacjami pozarządowymi. Odbędzie się ono w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Urząd, ngo
Spotkanie w pszczyńskim urzędzie z organizacjami pozarządowymi · fot. UM Pszczyna


Spotkanie połączone będzie ze szkoleniem w zakresie przekazywania i rozliczania dotacji w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariatu.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Gminy Pszczyna oraz Powiatu Pszczyńskiego i dotyczyć będzie następujących zagadnień: zmiana druków ofert, umów i sprawozdań - konkursy na 2020 rok, rozliczenie zadań realizowanych w roku 2019 roku, przegląd najważniejszych zmian w przepisach dot. funkcjonowania organizacji pozarządowej. Planowany czas szkolenia - około 3 godzin.

Organizatorzy (Urząd Miejski w Pszczynie, Starostwo Powiatowe w Pszczynie) proszą o e-mailowe lub telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Pszczynie do dnia 22.11.2019 roku: e-mail: lfoltyn@pszczyna.pl, tel.: 32 449-38 -78.

Prowadzący Artur Gluziński pracował w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Wykładowca akademicki, doświadczony szkoleniowiec. Autor książki "Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie". Powołany przez Ministra Rozwoju Regionalnego na eksperta do oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych na lata 2007-2013. Uczestniczy w ocenie projektów składanych w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi. Stałe współpracuje z organami administracji publicznej: m.in. Ministerstwem Obrony Narodowej, Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Regionalną Izbą Obrachunkową w Katowicach i Poznaniu, Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim, Śląskim Urzędem Wojewódzkim, Urzędami Marszałkowskimi (woj. lubuskie, zachodniopomorskie, śląskie, podkarpackie, opolskie) licznymi urzędami miast i gmin oraz starostwami powiatowymi. Prowadzi szkolenia w zakresie współpracy samorządu i organizacji pozarządowych.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.