pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2005
  • wyświetleń: 4373

Część powiatu była bez prądu!

Wichura która przeszła nad Górnym Śląskiem z piątku na sobotę spowodowała, iż prąd nie docierał do 300 tysięcy jego mieszkańców. Bez prądy byli również mieszkańcy powiatu pszczyńskiego. Piasek, Jankowice, Łąka, Goczałkowice, Kobielice to tylko niektóre miejsca, gdzie w piątek nastały ciemności. Mimo, że ekipy energetyczne usuwają awarie na bieżąco, są jeszcze domy bez zasilania. Według zapowiedzi energetyków usuwanie awarii ma zakończyć się w poniedziałek.

Kłopoty z powodu braku prądu miał nie tylko Śląsk, podobna sytuacja miała miejsce w województwie podlaskim, regionie częstochowskim czy na Podbeskidziu. Wichura i intensywne opady śniegu były również powodem przewróconych drzew i zasypanych dróg.

A.O. / pless.pl

------------------------------

Informacja z 2005-12-17/

Meteorolodzy przestrzegali przed porywistym wiatrem, który miał się pojawić w czwartek i piątek na południu Polski. Przepowiednie się sprawdziły - od wczoraj (piątek) w wyniku silnego wiatru i opadów śniegu - prądu nie ma prawie 120 tysięcy mieszkańców Śląska. Jak poinformowała nas klubowiczka portalu pless.pl kasinka - wczoraj prądu nie było m.in. Studzienicach.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.