Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2019
  • wyświetleń: 3565

Prelekcja "Organizacja opieki nad schorowanym seniorem w domu"

Za nami:

W poniedziałek, 4 listopada o godz. 15:00 odbędzie się ostatni z cyklu wykładów "Dobra starość, długie życie".

Tym razem tematem prelekcji będzie "Organizacja opieki nad schorowanym seniorem w domu". Praktyczne wskazówki na co dzień". Dr n. med. Agnieszka Jabłeka, specjalista geriatrii, zapozna słuchaczy z koncepcją opieki domowej oraz sposobami radzenia sobie z najczęstszymi problemami zdrowotnymi niesprawnych seniorów, omówi problem wielolekowości oraz optymalizacji opieki, wypalenia opieką oraz zapozna słuchaczy z zasadami komunikacji z osobą w podeszłym wieku.

Na spotkanie zapraszamy seniorów, opiekunów osób starszych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką dobrego i godnego starzenia. Wykład odbędzie się w sali sesyjnej pszczyńskiego starostwa (ul. 3 Maja 10), I piętro, pok. 44.

Spotkanie ma charakter otwarty, udział jest bezpłatny. Program pod patronatem starosty Barbary Bandoły, został w całości sfinansowany z budżetu powiatu.

plakat seniorzy

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.