Wiadomości
- 2 listopada 2019
- wyświetleń: 4773
[ZDJĘCIA] Kolejny odcinek chodnika przy ul. Katowickiej na ukończeniu
Na ukończeniu są roboty przy remoncie nawierzchni chodnika w ciągu ul. Katowickiej w Pszczynie. To trzeci etap prac, który wspólnie finansują powiat pszczyński i gmina Pszczyna.
Zakres robót obejmuje remont konstrukcji chodnika wraz ze zjazdami na odcinku ponad 100 m (w okolicach przejazdu kolejowego), remont krawężników betonowych przy jezdni i odtworzenie nawierzchni drogi po ich wymianie, a także wykonanie pozostałych robót towarzyszących.
Pracami zajmuje się Zakład Robót Drogowych i Budowlanych "Mat-Bud" z Pszczyny. Wartość wynosi blisko 80 tys. zł. Po połowie finansują je powiat pszczyński oraz gmina Pszczyna. To już trzeci etap remontu chodnika przy ul. Katowickiej w Pszczynie.
Zobacz także
Zbudują chodnik prowadzący do przedszkola w Suszcu z 50% dofinansowaniem państwa
Przetarg na budowę chodnika na ul. Słonecznej w Wiśle Wielkiej
List czytelnika[FOTO] Nieodśnieżone ścieżki rowerowe w Wiśle Wielkiej. "U nas nie da się inaczej przejść"
[ZDJĘCIA] Zaawansowane prace przy drodze do strefy ekonomicznej KSSE w Pawłowicach
[FOTO] Droga S-1 od Bierunia do Mysłowic coraz bliżej. Prace osiągnęły półmetek
Umowa na dofinansowanie przebudowy ul. Pszczyńskiej w Woli podpisana
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








