pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2019
  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 5723

Wycieczka do Wiednia - Jarmark Bożonarodzeniowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zaprasza 7 grudnia do udziału w wycieczce na Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu. Celem wycieczki jest poznanie walorów historycznych i architektonicznych miasta, oraz okazja do rekreacji w świątecznej atmosferze stolicy Austrii.

Podczas wycieczki planujemy zwiedzić m.in. następujące miejsca: pałac Schönbrunn z parkiem, Ringstrasse, Plac Marii Teresy, pałac Hofburg z ogrodami, ul. Graben, Plac św. Szczepana wraz katedrą i nie tylko.

W programie wycieczki przewidujemy czas wolny na skorzystanie z bogatej oferty wiedeńskich jarmarków świątecznych oraz indywidualne zwiedzanie (dla chętnych - ceny od ok. 20 euro os/dorosła)wnętrz pałaców Habsburgów.

Koszt wycieczki 200 zł/os. Szczegóły i możliwość zapisania się na naszej stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/07.12.2019_wycieczka_zaproszenie.php

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj