Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 października 2019
  • wyświetleń: 3705

[ZDJĘCIA] Uczniowie z Piasku będą się uczyć w nowych salach lekcyjnych

Pięć nowych sali lekcyjnych będą mieli do dyspozycji uczniowie szkoły podstawowej w Piasku. Są to zaadaptowane pomieszczenia po byłym przedszkolu. W wyremontowanym budynku będą uczyli się uczniowie klas VI - VIII.

Nowe sale lekcyjne dla uczniów z Piasku - 10.2019 · fot. UM Pszczyna


W wyniku przeprowadzonego remontu do dyspozycji młodzieży zostanie oddanych pięć sali lekcyjnych łącznie z pracownią fizyko-chemiczną, sanitariaty, szatnia dla 125 uczniów, pokój nauczycielski oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W jednym z nich będzie znajdowała się serwerownia.

Dwie sale lekcyjne znajdują się na parterze budynku, trzy kolejne zlokalizowane są na pierwszym piętrze. Wartość zadania zleconego przez Gminę Pszczyna wyniosła 1 601 875 zł

- Nie mam najmniejszych wątpliwości, że te komfortowe warunki będą sprzyjać efektywnemu kształceniu, co przełoży się na wysokie wyniki w nauce naszych uczniów i da satysfakcję z pracy naszym nauczycielom - komentuje Barbara Psik, sołtys Piasku.

Loading...

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.