pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1763

Uwaga! oszuści w Pawłowicach

Cały czas głośno o oszustwach dokonywanych "metodą na wnuczka". Tymczasem wachlarz metod i sposobów, jakimi posługują się oszuści jest szeroki. Mieszkańcy powiatu pszczyńskiego poznali właśnie nową metodę oszustów...

Do drzwi mieszkańca Pawłowic zapukał mężczyzna podający się za pracownika wodociągów. Poprosił o otworzenie drzwi w celu odpisania stanu licznika wody. Kiedy starszy, 84-letni mieszkaniec Pawłowic otworzył je, mężczyzna zaatakował go gazem łzawiącym. Właściciel mieszkania stracił przytomność, w tym czasie napastnik dokładnie przeszukał jego dom. Na szczęście, pieniędzy nie znalazł.

Pszczyńska policja przypomina i ostrzega, że pracownicy wodociągów muszą mieć przy sobie identyfikator bądź legitymację. W razie jakichkolwiek wątpliwości, powinniśmy zadzwonić do zakładu pracy i sprawdzić czy istotnie człowiek, który nas odwiedził, tam pracuje.

Iza / Mega FM

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.