Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 października 2019
  • wyświetleń: 2718

Gmina Goczałkowice-Zdrój ogłosiła konkurs na logo

Każdy może zostać twórcą logo Goczałkowic-Zdroju! Gmina zaprasza do udziału w konkursie. Prace można zgłaszać do 20 listopada.

Coraz więcej miejscowości posiada swoje logo. Jest to zapamiętywany i zauważalny symbol, który pozwala na lepszą identyfikację produktu, firmy lub miejscowości. Wykorzystywany jest głównie w materiałach informacyjnych i promocyjnych. Już wkrótce swoje logo będzie miała gmina Goczałkowice-Zdrój! I co ważne, duży wpływ na jego wygląd będą mieli sami mieszkańcy.

- Zapraszam do udziału w konkursie na projekt graficzny logo gminy. Chcemy, żeby to mieszkańcy pokazali nam, jak takie logo powinno wyglądać, dlatego organizujemy konkurs. Liczę na kreatywność i pomysłowość, dzięki którym nasza gmina będzie miała wyjątkowe logo - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Goczałkowic-Zdroju, niezależnie od wieku, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie trzy prace. Prace mogą być zgłaszane indywidualnie lub zespołowo. Termin zgłaszania upływa 20 listopada 2019 r.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł.

Regulamin, formularz zgłoszenia wraz z załącznikami dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.