Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 października 2019
  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 9663

Sukces zbiórki zabawek: wszystkie dzieci w szpitalu otrzymały prezenty

Młodzieżowa drużyna pożarnicza wraz z członkami Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudołtowicach przeprowadziła akcję społeczną "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem" dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka - oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii.

Strażacy zawieźli zabawki dla dzieci z oddziału onkologicznego - 12.2019 · fot. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza


Ze względu na to, że jest to oddział wysokiego ryzyka, zbierane były tylko nowe rzeczy dla dzieci i młodzieży w wieku od 0-18 lat, takie jak: puzzle, klocki, patyczki kreatywne, gry planszowe, gry logiczne, gry karciane i inne, książki, zabawki (nie pluszowe), słuchawki douszne, odtwarzacze np. Mp3, kosmetyki dla nastolatków, zestawy kreatywne bez dodatku substancji chemicznych, kuferki np. na kosmetyki (tylko plastikowe), kostki Rubika w opakowaniu, szachy/ warcaby / domino rożnego rodzaju kolorowanki, grzechotki i inne bez dodatku pluszu i wiele innych.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Zabawek było tak wiele, że udało nam się obdarować wszystkie dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka - mówią inicjatorzy akcji.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.