pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 2523

[ZDJĘCIA] Hala Boracza z UKST "Diablak"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Niedziela, 13 października, przyjemna temperatura otoczenia, słoneczna pogoda czyli wymarzone warunki na wycieczkę w góry. Wycieczka w Beskid Żywiecki zorganizowana została przez Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego i nie tylko.

Hala Boracza z UKST „Diablak” - 13.10.2019 · fot. UKST Diablak


Wycieczka o charakterze rodzinnym rozpoczęła się w Rajczy, skąd przez Suchą Górę (1040 m n.p.m.) liczna grupa dotarła na Halę Boraczą (860 m n.p.m.). Po odpoczynku w schronisku na Hali Boraczej grupa zeszła do Żabnicy Skałki. Trasa nie była szczególnie wymagająca, liczyła 10 km i 550 m przewyższenia a jej przejście przysporzyło turystom dużo przyjemności i fantastycznych wrażeń widokowych. Ostatecznie cała grupa, zadowolona z aktywnie spędzonego dnia, w godzinach popołudniowych wróciła do Pszczyny.

W czasie wycieczki uczestnicy zostali zapoznani z historią terenu, podstawami topografii, zasadami poruszanie się w górach. Turystom przedstawiono również interesujące panoramki.

Hala Boracza z UKST „Diablak” - 13.10.2019
Hala Boracza z UKST "Diablak" - 13.10.2019 · fot. UKST Diablak


Jako organizatorzy cieszymy się zainteresowaniem naszymi wycieczkami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Informacje na temat planowanych wycieczek systematycznie publikujemy na naszej stronie internetowej www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl oraz profilu FB.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Najbliższe wycieczki/wyjazdy:
  • 16.11.2019 - wyjazd na termy do Chochołowa
  • 17.11.2019 - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski (Trzy Kopce Wiślańskie)
  • 30.11.2019r. - Jarmark Bożonarodzeniowy - PRAGA
  • 07.12.2019r. - Jarmark Bożonarodzeniowy - WIEDEŃ
  • 08.12.2019r. - wycieczka zimowa w Beskid Śląski


Zapraszamy!

UKST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj