pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2019
  • 17 listopada 2019
  • wyświetleń: 4519

Wycieczka rodzinna z UKST "Diablak" w listopadzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" serdecznie zaprasza 17 listopada mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego i okolic na ostatnią w tym roku wycieczkę rodzinną w Beskid Śląski.

Celem wycieczki jest rodzinny spacer i zapoznanie się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi tegoż pasma górskiego. Pod koniec wycieczki podjedziemy do centrum Brennej, by skorzystać w niej z czasu wolnego i miejscowych gastronomi. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka może odbywać się w warunkach zimowych.
Zakładana trasa: Ustroń Dobka - Zakrzosek - Trzy Kopce Wiślańskie - Brenna Leśnica, dystans 8 km, suma przewyższeń 390 m. czas przejścia około 3 godz.

Adresaci wycieczki:

- uczniowie szkoły podstawowej z rodzicem/ami i dzieci młodsze
- uczniowie klasy szkoły podstawowej z opiekunem nauczycielem
- pozostali turyści akceptujący charakter wycieczki

Koszt wycieczki:

5,00 zł/os mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego
32,00 zł/ois turyści spoza Powiatu Pszczyńskiego

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Szczegóły i możliwość zapisania się na naszej stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/17.11.2019_wycieczka_zaproszenie.php

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj