pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 6989

Nowy energooszczędny dom - budowa szybka i bezpieczna

Artykuł sponsorowany:

Szybsza niż tradycyjna budowa, bezpieczna w przypadku kupna gotowego domu z rynku wtórnego. Do tego profesjonalnie i kompleksowo bez żadnych kompromisów - dom ma być dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców, a nie odwrotnie...

Abakon


W tych kilku zdaniach praktycznie można podsumować filozofię Naszej firmy Abakon. Od 16 lat budujemy domy w technologii, która jest połączeniem tradycyjnej budowy z nowoczesną prefabrykacją.
Dzięki zastosowaniu tej technologii w której wybudowaliśmy i przekazali w ręce naszych klientów już blisko 800 domów, nie musisz wykonywać prac mokrych, które w znaczący sposób wpływają na czas budowy.Ściany domów nie wymagają wykonania tynków wewnętrznych i ich sezonowania - wystarczy wykonać cienkie gładzie. Na etapie prefabrykacji wykonane będą już podejścia pod instalacje elektryczną i teletechniczną, a dla Państwa możemy wykonać przepusty pod centralny odkurzacz. Domy energooszczędne, ich wyposażenie w optymalne systemy grzewcze i odnawialne źródła energii nie są dla nas tajemnicą, ponieważ nasi klienci dzielą się z nami swoimi obiektywnymi opiniami na temat urządzeń i rozwiązań jakie wprowadzili u siebie.

Abakon


Specjalizujemy się w budowie domów, głównie według naszych autorskich Regularnych projektów. W naszej ofercie znajdują się także projekty domów, które na Państwa życzenie dostosujemy do potrzeb, funkcjonalności i Państwa oczekiwań.
Dla klientów posiadających już projekty swoich domów, mamy dobrą wiadomość - również wybudujemy i nieodpłatnie wykonamy potrzebną dokumentację.

Abakon


Nie tylko na terenie Śląska, ale również na terenach innych województw wybudowaliśmy dziesiątki domów jednorodzinnych, gdzie od lat mieszkają nasi klienci, a ich zadowolenie to najlepsze referencje dla naszej firmy, z którą postanowili wybudować swój wymarzony dom.

Jesteśmy dla Was na każdym etapie decyzji: czy dom, czy też mieszkanie, a może w jakiej technologii i z jakimi rozwiązaniami, na co zwracać największą uwagę przy wyborze projektu...itd - dlatego z naszym zespołem można się niezobowiązująco spotkać na "DNIU OTWARTYM" w czasie którego będzie można zobaczyć w realu dom budowany w naszej technologii oraz rozwiązania techniczne i porozmawiać z naszymi doradcami, którzy służą pomocą i swoim doświadczeniem.

Dla nas nie ma dziwnych pytań, a tym bardziej przy podejmowaniu tak ważnej decyzji jaką jest budowa domu.

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

Abakon budowa


Do waszej dyspozycji jesteśmy codziennie w naszej siedzibie w Bielsku-Białej, gdzie spokojnie możemy usiąść przy dobrej kawie i porozmawiać o planach budowy, pomożemy wybrać odpowiedni projekt domu lub porozmawiamy o tym jaką działkę macie wybrać i na co zwracać szczególną uwagę. Wtedy też będziemy mogli powiedzieć w jakim budżecie zamknie się cała planowana inwestycja lub po prostu powiemy Wam o tym jakich sytuacji się wystrzegać i unikać by nie popełnić błędów których skutki będą odczuwalne w przyszłości.

KLIKNIJ I UMÓWI SIĘ NA DOBRĄ KAWĘ

Abakon