Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 października 2019
  • wyświetleń: 7586

Podziękowania dla wyborców od kandydatów na Sejm RP

Za nami wybory parlamentarne. W niedzielę zadecydowaliśmy kto będzie reprezentował nasz region w sejmie i senacie. Poniżej publikujemy podziękowania dla wyborców od kandydatów.

Grzegorz Gaża:---

Marcela Kanafek-Lewandowska

Szanowni Wyborcy!

Na początku bardzo dziękuję wszystkim za udział w wyborach. Osiągnęliśmy razem bardzo dobry wynik i naprawdę niewiele zabrakło, abym mogła reprezentować Państwa potrzeby w Sejmie. 6. miejsce (pierwsze bez mandatu) na bardzo mocnej liście uważam za swój osobisty sukces, dlatego jeszcze raz dziękuję za każdy oddany na mnie głos oraz za obdarzenie mnie zaufaniem, które motywuje mnie do dalszej, jeszcze lepszej i skutecznej pracy na rzecz naszego regionu.

Marcela Kanafek-Lewandowska


---

Maciej Tomczykiewicz

Szanowni Państwo,

chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali się w niedzielę skorzystać ze swojego czynnego prawa wyborczego i zagłosować w wyborach parlamentarnych. Rekordowa dla naszego kraju frekwencja, to nasz wspólny sukces, z którego powinniśmy być bardzo dumni!

Serdecznie gratuluję Państwu właśnie tego, że dokonaliście wyboru i mam nadzieję, że nie zawiedziecie się na tych ludziach, którym powierzyliście mandat posłanek, posłów, senatorek i senatorów. Kontrkandydatkom i kontrkandydatom, którzy osiągneli sukces i zdobyli mandaty, szczerze gratuluję i życzę powodzenia w pracy w parlamencie! W szczególności, gratuluję Panu Grzegorzowi Gaży, który będzie reprezentował w sejmie naszą, pszczyńską ziemię. Życzę wielu sukcesów w pracy nad rozwojem naszego regionu!

Teraz czas na polityków. Niech udowodnią Wam, że głosy na nich oddane, zostaną dobrze wykorzystane. Niech deklaracje ciężkiej pracy zamienią się w czyny!

Adwokat Maciej Tomczykiewicz


---

Edyta Głombek

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy poszli głosować. Szczególne podziękowania dla tych z Państwa, którzy oddali głos na mnie. 3.878 głosów i 4. miejsce w gminie Pszczyna to znak, że warto być sobą, warto ryzykować, warto być uczciwym i pracowitym, warto również pokazać, że polityka to MY, niezależnie od tego czy należy się do jakiejkolwiek partii, czy jak w moim przypadku jest się bezpartyjnym.

Z wyrazami szacunku
Edyta Głombek


---

Leszek Czylok

Szanowni wyborcy, bardzo dziękuję za wszystkie głosy oddane na Lewicę, a szczególnie te oddane bezpośrednio na mnie. Osiągnięty wynik jest dla mnie mobilizacją do dalszych działań.

Leszek Czylok

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.