pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 października 2019
  • wyświetleń: 7327

Edyta Głombek kandydatka Koalicji Obywatelskiej na posłankę RP

Artykuł sponsorowany:

Szanowni Państwo!

Serdecznie Państwu dziękuję za oddane głosy w ankiecie przedwyborczej przeprowadzonej przez portal pless.pl "Na którego z mieszkańców oddasz swój głos". Każde zwycięstwo mobilizuje, dlatego liczę, że 13 października równie chętnie zagłosujecie właśnie na mnie. Szczerze zachęcam! Najważniejsze to iść na wybory i głosować świadomie!KILKA SŁÓW O MNIEMam 46 lat i jestem rodowitą pszczynianką, mieszkanką Piasku, mężatką, mam dziesięcioletnią córkę. Ukończyłam studia wyższe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Zawodowo ponad dwadzieścia lat pracuję na stanowisku głównej księgowej. Od lat jestem związana z pracą samorządową. Byłam przewodnicząca Rady Miejskiej w Pszczynie, sołtysem Piasku, wspieram też lokalną OSP (byłam inicjatorką jej reaktywacji).

DLACZEGO STARTUJĘ W WYBORACHUważam, że nasz kraj zasługuje na #LepszeJutro, na to, by rządzili nim doświadczeni profesjonaliści i praktycy. Chcę mieszkać w kraju demokratycznym, dbającym o swój naród i jednocześnie otwartym na innych. Chcę Polski uczciwej, szczęśliwej, bogatej i radosnej, opartej na świetnie działającym samorządzie lokalnym, dbającym o rozwój naszych małych ojczyzn, znającym problemy mieszkańców, potrafiącym je rozwiązywać i stwarzającym najlepsze warunki dla życia lokalnym społecznościom.

MOJE PRIORYTETY PROGRAMOWE:1. SYSTEM PODATKOWY:
  • stabilny i jasny, wprowadzenie karty praw podatnika.


2. STABILNA SZKOŁA:
  • szkoła nauki praktycznej; bez tornistra, zapewniająca ciepły posiłek każdemu; godne wynagrodzenie dla nauczycieli.


3. NOWOCZESNA STRAŻ:
  • OSP z zadaniami Obrony Cywilnej (a nie odwrotnie - jak to proponują dziś rządzący); zdecydowana modernizacja; większe kompetencje.


4. PRAWDZIWY SAMORZĄD:
  • PIT i CIT dla samorządów; likwidacja urzędów wojewódzkich na rzecz samorządu; wzmocnienie budżetów obywatelskich, sołectw i rad mieszkańców.


5. SŁUŻBA ZDROWIA:
  • wprowadzenie wspólnej europejskiej polityki zdrowotnej.


Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie: edyta-glombek.pl

Zachęcam również do obejrzenia mojego spotu wyborczego, w którym prezentuję najważniejsze kwestie oparte o program Koalicji Obywatelskiej "TWOJA POLSKA" - koalicjaobywatelska.pl/program

Pamiętaj, Twój wybór ma znaczenie! Zagłosuj na mnie! Lista Nr 5 ! Pozycja 5 !

Z wyrazami szacunku
Edyta Głombek