pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2019
  • 5 października 2019
  • wyświetleń: 6696

Prezes PiS-u spotka się z mieszkańcami regionu

Za nami:

W sobotę 5 października Jarosław Kaczyński przyjedzie do Bielska-Białej. Spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości odbędzie się w auli Akademii Techniczno-Humanistycznej. Nie każdy wejdzie na salę, gdyż obowiązuje imienna lista uczestników.

jarosław kaczyński
Prezes PiS-u spotka się z mieszkańcami Bielska-Białej · fot. bielsko.info


W związku z pogrzebem posła Kornela Morawieckiego, spotkanie z liderem Prawa i Sprawiedliwości może zostać przełożone na inny dzień. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Z informacji uzyskanych przez nasz portal wynika, że być może były premier przyjedzie do Bielska-Białej w sobotę, ale w godzinach wieczornych.

Osoby, które chcą wziąć udział w wiecu z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego, muszą zgłosić się do dowolnego biura poselskiego posłów Prawa i Sprawiedliwości. Ilość miejsc ograniczona. Na salę może wejść około 250 osób.

Warto wspomnieć, że cztery lata temu, także na finiszu kampanii przed wyborami parlamentarnymi, Jarosław Kaczyński spotkał się z bielszczanami. Poniżej relacja z tego wydarzenia.ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.