Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 października 2019
  • wyświetleń: 5165

21-latek znów dokonał kradzieży. Tym razem jego łupem padł laptop

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o sytuacji, w której 21-latek ukradł niezabezpieczony rower. Tym razem łupem młodego pszczynianina padł laptop pozostawiony w otwartym samochodzie.

21-latek często przechodził tą trasą, wiedział, jakie samochody stoją na placach mijanych posesji i kojarzył widywane tam osoby. Tak też było w dniu, kiedy widząc otwartą bramę i stojący za nią samochód, również otwarty, postanowił skorzystać z okazji i zabrać z auta kosztowny laptop.

Pokrzywdzona, której skradziono sprzęt, nie była w stanie wskazać policjantom dokładnego czasu i miejsca kradzieży. O tym, w jakich okolicznościach zginął jej laptop, kryminalni dowiedzieli się dopiero od samego podejrzanego. 21-letni pszczynianin usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał. Warto zaznaczyć, że w tym miesiącu jest to kolejny zarzut wobec niego. Podejrzany przyznał się bowiem do kradzieży roweru, gdzie, jak podkreślał, też skorzystał z okazji.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.