Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 października 2019
  • wyświetleń: 5261

18 urodziny sklepu Bielizna Triumph

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy 10 i 11 października na świętowanie z nami 18-stki.

Bielizna i Pasmanteria


18-ta rocznica urodzin to jedna z najważniejszych i najhuczniej świętowanych okazji, my również chcemy tę rocznicę uczcić jak najlepiej. Ten jubileusz zawdzięczamy Wam drogie klientki, to dzięki każdej z Was i dla Was istniejemy i możemy cieszyć się naszą pracą.

Bielizna i Pasmanteria


Mamy dla Was wiele miłych niespodzianek:) W dniach 10 i 11 października wszystkie biustonosze i figi firmy Samanta, Triupmph, Alles będą o 20% taniej.

Dodatkowo przy zakupie każda klientka sama wylosuje dla siebie upominek. Do rozlosowania mamy bony podarunkowe do wykorzystania na następne zakupy w naszym sklepie, jeden o wartości 100 zł i dwa o wartości 50zł oraz liczne gadżety od firm z którymi współpracujemy.

Bielizna i Pasmanteria


W naszym sklepie codziennie staramy sie pomagać Wam w prawidłowym doborze bielizny, w tych dniach szczególnie zapraszamy Panie, które chcą skorzystać z porad naszych brafitterek. Prawidłowo dobrana, wygodna bielizna to najlepszy prezent jaki możemy Wam ofiarować.

Bielizna i Pasmanteria


Oferujemy szeroki zakres fasonów i rozmiarów bielizny dziennej i nocnej firm Triumph, Samanta, Sloggi, Alles, Ringella. Zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB, znajdziecie tam bieżące promocje, zdjęcia, nowoßci.

Bielizna i Pasmanteria - Pszczyna, ul. Piastowska 18


Zapraszamy

Bielizna i Pasmanteria
Pszczyna, ul. Piastowska
www.facebook.com/sklepstrzemiecki
tel. 535929400

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek 9:00-17:00
  • sobota 9:00-13:00