pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 października 2019
  • wyświetleń: 4872

OPTYK Karolina: promocje do 50% na okulary progresywne Varilux

Artykuł sponsorowany:

Myślisz, że produkty polecane przez osobistości show-biznesu są poza Twoim zasięgiem? Nie musi tak być! Sprawdź sam! Polecane w mediach przez Danutę Stenkę okulary progresywne Varilux są gwarancją dobrego widzenia na każdą odległość. A w salonach Optyk Karolina październik miesiącem okularów progresywnych Varilux! Czujesz, że dopada Cię jesień życia? Skorzystaj z rabatu do 50% na Twoje okulary progresywne lub spraw sobie aż 2 pary progresów w cenie jednej!

Optyk Karolina


Dla kogo są okulary progresywne?Zanim rozpocząłeś lekturę musiałeś zmienić okulary? W takim razie, ten tekst dedykujemy właśnie Tobie! Znajdziesz tu konkretne rozwiązanie, jak przywrócić wyraźne widzenie na każdą odległość bez konieczności ciągłych zmian okularów.

Na jesień - szkła progresywne Varilux idealne dla Ciebie...Zdolność oczu do ostrego widzenia zmienia się wraz z wiekiem. Po 40. roku życia soczewka w oku na tyle się osłabia, że często tracimy zdolność wyraźnego widzenia z bliska. Nie daj się dopaść jesieni życia - skutecznym rozwiązaniem są okulary progresywne, które same dostosowują swoją moc, zapewniając ostre widzenie na każdą odległość! Sprawdź, czy jesteś prezbiopem - odpowiedz na poniższe pytania i przekonaj się, czy potrzebujesz okularów progresywnych. 

1. Czy odczuwasz większe zmęczenie podczas długiej pracy z bliska? TAK/NIE 

2. Czy po długiej pracy z bliska, czytaniu, pracy przy komputerze miewasz bóle oczu lub głowy? TAK/NIE 

3. Czy zauważyłeś/-aś, że musisz odsuwać tekst na większą odległość? TAK/NIE 

4. Czy potrzebujesz intensywniejszego światła do czytania lub masz trudności z odczytaniem znaków w słabym świetle? TAK/NIE 

5. Czy drobny druk, małe znaki czasem się zamazują lub są cały czas zamazane? TAK/NIE 

6. Czy masz ponad 40 lat? TAK/NIE 

Jeśli na minimum 3 pytania odpowiedziałeś twierdząco, to najprawdopodobniej jestem prezbiopem! Skutecznym lekarstwem są okulary progresywne, które same dostosowują swoją moc, zapewniając ostre widzenie na każdą odległość! 

Optyk Karolina


Jedne okulary progresywne - tak wiele korzyści!
1. Ukryją Twój wiek.
2. Ułatwią codzienne funkcjonowanie.
3. Ułatwią Twoją pracę.
4. Zastąpią nawet 4 pary okularów, których musiałeś do tej pory używać, zmieniając je co chwilę!

Szkła progresywne Varilux to coś dla Ciebie!Nie jesteś jeszcze pewien, czy aby na pewno okulary progresywne zapewnią Ci te wszystkie korzyści? Zapraszamy na jesienne wizyty do salonów sieci OPTYK Karolina! Specjalizujemy się w profesjonalnym dobrze okularów progresywnych. Dysponujemy najnowszą gamą rewolucyjnych okularowych soczewek progresywnych Varilux X series™. Co więcej, dzięki nowoczesnym technologiom, jesteśmy gotowi zaoferować naszym klientom personalizowane soczewki. 

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do salonu, a my przywitamy Cię rabatem nawet do 50%! Dla klientów zainteresowanym zakupem soczewek progresywnych, oferujemy także system ratalny. Szczegóły promocji, profesjonalna obsługa oraz specjalistyczne konsultacje w salonach OPTYK Karolina! Masz pytania? Zadzwoń! Infolinia: 695 969 969

Optyk Karolina


Zapraszamy do naszych salonów:
  • Pszczyna, ul. Dobrawy 6 (osiedle Piastów), tel. 695 730 046
  • Pszczyna (Salon Optyczny dla Dzieci), ul. Dobrawy 2 (osiedle Piastów), tel. 695 010 548
  • Pawłowice, ul. Mały Rynek 6 (nowy salon!), tel. 695 000 699
  • Brzeszcze, ul. Dworcowa 13, tel. 695 001 530
  • Łaziska Górne, ul. Plac Ratuszowy 1B, tel. 695 920 906
  • Stanowice, ul. Wyzwolenia 99, tel. 695 504 504