pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 grudnia 2005
  • wyświetleń: 2724

ADJUR home - prostota i fantazja

Artykuł sponsorowany:

ADJUR home - prostota i fantazja
ADJUR home, fot.pless.pl


Artykuł sponsorowany, prezentacja sklepu:

Święta to czas wyjątkowy. To czas, kiedy nasz dom i nas samych wypełniają dobre myśli, nadzieje i marzenia. To czas wyjątkowych spotkań, czas, w którym chętnie i hojnie obdarowujemy najbliższych. Pomysł na prezent? Wiadomo są gusta i guściki, gdzie szukać koncepcji na prezenty?

Polecamy nowo powstały sklep ADJUR home. Sklep znajduje się na Placu Targowym w Pszczynie (nowo wybudowana kamienica) i posiada w swojej ofercie sporo przedmiotów cieszących oko. Są meble, piękna i niepowtarzalna ceramika użytkowa, lampy dodające wnętrzom ciepła i ducha, obrazy, elementy dekoracyjne. Znajdziemy tam przedmioty użytkowe, a czasem tylko ozdobne.

Sklep działa od 29 listopada i jest prowadzony przez młode małżeństwo, które postanowiło zaistnieć na pszczyńskim rynku handlowym. W ofercie sklepu znajdują się również meble w stylu kolonialnym. Są to meble stylowe i eleganckie. Meble są ręcznie wykonane między innymi z palisandru, co stanowi o ich niepowtarzalności. Sprowadzane są z Indii i Indonezji. ADJUR home przyjmuje również zamówienia na obrazy, a także służy pomocą i usługami doświadczonego dekoratora.

Sam sklep nie jest duży, ale sprawia wrażenie bardzo przejrzystego. Można zaryzykować stwierdzenie, że to miejsce gdzie łączy się prostota z fantazją i elegancją. Do tego wszystkiego dochodzi przyjemna obsługa i przystępne ceny. Z pewnością jest to miejsce, gdzie warto wybrać się na świąteczne zakupy, bądź też poszukać koncepcji na prezent nie tylko ten świąteczny.

A.O. / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.