pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 września 2019
  • 28 września 2019
  • wyświetleń: 38549

[WIDEO, ZDJĘCIA] Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Pszczynę

W środę, 25 września Mateusz Morawiecki odwiedził Pszczynę. To już druga wizyta premiera we wrześniu w naszej gminie.

Loading...


W programie znalazła się wizyta premiera na cmentarzu wojennym "Trzy Dęby". Tutaj złożył hołd powstańcom śląskim oraz ofiarom zbrodni katyńskiej. Prezes Rady Ministrów zamienił także kilka słów z przedstawicielami Kulejących Aniołów, "Pro Memoria" Stowarzyszenia Bitwy pod Pszczyną 1939, harcerzami, uczniami klas mundurowych, dziećmi ze szkół podstawowych oraz seniorami. Podczas wizyty towarzyszyli mu m.in. wojewoda Jarosław Wieczorek, wicewojewoda Jan Chrząszcz, europosłanka Izabela Kloc, burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, a także kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych.

Premier Mateusz Morawiecki w Pszczynie - 25.09.2019 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Następnie premier Mateusz Morawiecki udał się w towarzystwie wojewody śląskiego oraz burmistrza Pszczyny do Pokazowej Zagrody Żubrów oraz do Muzeum Prasy Śląskiej przy ulicy Piastowskiej.

Loading...


Była to już druga wizyta premiera w tym miesiącu w naszej gminie. 5 września Mateusz Morawiecki pojawił się w Porębie, gdzie uczestniczył między innymi w podpisaniu umowy na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 933 na odcinku Pszczyna - Pawłowice. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy w artykule: Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Poręby.

Loading...

BM, Oskar Piecuch / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.