pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2019
  • wyświetleń: 3984

Zostań instruktorem turystyki kwalifikowanej! Zapisy na kurs

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

POPP w Pszczynie we współpracy ze Stowarzyszeniem Travelling Inspiration i klubem "80rowerów" z Krakowa organizuje kurs instruktora turystyki kwalifikowanej / turystyka rowerowa.

Kurs skierowany jest przede wszystkim do nauczycieli ze szkół powiatu pszczyńskiego, którzy organizują lub chcieliby organizować wycieczki rowerowe dla dzieci i młodzieży, ale udział może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem: 504 249 198.

Przypominamy, że 25 maja 2018 roku uległy zmianie przepisy dotyczące organizowania turystyki i krajoznawstwa przez publiczne szkoły, przedszkola i placówki. Zgodnie z zapisami nowego rozporządzenia:

"§ 4. 1. Krajoznawstwo i turystyka są organizowane w formie:
3) specjalistycznych wycieczek krajoznawczo-turystycznych, w których udział wymaga od uczniów przygotowania kondycyjnego, sprawnościowego i umiejętności posługiwania się specjalistycznym sprzętem, a program wycieczki przewiduje intensywną aktywność turystyczną, fizyczną lub długodystansowość na szlakach turystycznych.
"

Zostań instruktorem turystyki kwalifikowanej! Zapi

BM / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj