Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 września 2019
  • 23 września 2019
  • wyświetleń: 5431

Pszczynianin przebiegnie 315 km, żeby wesprzeć Hospicjum Ojca Pio

W środę, 25 września rozpocznie się Beskid Ultra Trail, najtrudniejszy górski bieg w Polsce. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 315 kilometrów z 19 tys. przewyższeń. Wśród startujących, już po raz trzeci, pojawi się pszczynianin, Leszek Pławecki, który poprzez udział w biegu chce wesprzeć Hospicjum św. Ojca Pio.

Pszczynianin Leszek Pławecki
Leszek Pławecki przebiegnie 315 km, żeby wesprzeć Hospicjum Ojca Pio · fot. archiwum prywatne


Trasa Beskid Ultra Trail rozpoczyna się w Szczyrku i liczy 315 kilometrów. Pszczynianin, który weźmie udział w biegu, dedykuje to wyzwanie Hospicjum Ojca Pio. - Zbieram pieniądze na rzecz organizacji Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękuję za wsparcie - mówi Leszek Pławecki.

Pszczynianin zachęca do deklarowania konkretnych kwot (1,2,3,5,...zł) za każdy ukończony kilometr trasy wyzwania i informację na maila: plawecki.leszek@gmail.com lub telefonicznie 601-144-050 z proponowaną kwotą. Po biegu wszystkie wpłaty zostaną przekazane na konto Hospicjum. Więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć na specjalnym wydarzeniu utworzonym na Facebooku.

Trasa biegowa Beskidy Ultra Trail Challenge 2019
Trasa biegowa Beskidy Ultra Trail Challenge 2019


Warto dodać, że Leszek Pławecki jest również jednym ze współorganizatorów Nocnego Biegu po Pszczynie. W tym roku zawody zostaną zorganizowane 12 października. Opłaty startowe zostaną w całości przekazane na budowę Domu Ojca Pio.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.