pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1837

Potrawy wigilijne na zamówienie

Każdy wie, że okres świąteczny jest bardzo przyjemny, każdy też wie ile trzeba poświęcić czasu na przygotowania... ażeby przyjemnie i smakowicie mogło być. Pojawiło się jednak rozwiązanie dla tych, którym cierpliwości i czasu brak, albo też dla tych, którym brakuje talentu kulinarnego...

Restauracje przygotowują specjalne świąteczne oferty potraw na zamówienie. Wśród tradycyjnych potraw wigilijnych, świątecznych, można także znaleźć istne rarytasy. I tak restauracja Frykówka proponuje barszcz czysty bądź też ukraiński. Do barszczyku oczywiście uszka z grzybami, tu do wyboru pieczarki bądź tez prawdziwki. Co jeszcze powinno znaleźć się na stole świątecznym: karp i pierogi do wyboru do koloru, co jeszcze? Makówki, makowce, serniki i ciasta drożdżowe.

Z kolei restauracja Noma Residence w Promnicach proponuje potrawy, które tradycyjnej świątecznej kolacji mają dodać iście książęcego charakteru. Między innymi możemy zamówić pasztet z dziczyzny, wędzoną szynkę z dzika, pieczonego prosiaka czy makowce i serniki.

Trzeba przyznać, że brzmi to wszystko bardzo smakowicie, ale jednak i tak większość przyzna, że nie ma jak u Mamy...

A.O. / pless.pl

------------------

Zamówienia w restauracji Frykówka można składać do 22 grudnia, do godziny 22.00. Odbiór - do godziny 16.00 24 grudnia. Dokładne informacje można uzyskać w restauracji Frykówka, pod numerem 032 449-00-20 lub na stronie www.frykowka.pl class=dodaj target=_blank>www.frykowka.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.