pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 września 2019
  • wyświetleń: 4795

Przy PZS 2 posadzono pamiątkowe dęby z okazji 25-lecia ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji na terenie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 posadzono dwa pamiątkowe dęby.

Przy PZS 2 posadzono pamiątkowe dęby z okazji 25-lecia ARiMR - 18.09.2019 · fot. UM Pszczyna


Sadzonki zostały poświęcone przez papieża Franciszka. Gospodarze, przedstawiciele ARiMR-u poprosili, aby drzewka zasadzili burmistrz Dariusz Skrobol, wicestarosta pszczyński Damian Cieszewski oraz Piotr Cygan, dyrektor PZS nr 2.

Na ręce kierownika placówki Józefa Gorausa burmistrz Dariusz Skrobol przekazał okolicznościowy grawerton. Odniósł się również do działalności pszczyńskiego oddziału, który dla rolników z gminy miejsko-wiejskiej, jaką jest Pszczyna, ma ogromne znaczenie.

- Wszystkim osobom zaangażowanym w działanie Agencji, życzę, aby czas poświęcany na restrukturyzację, wspieranie lub modernizację rolnictwa był zawsze źródłem wielkiej satysfakcji i prawdziwej radości - powiedział burmistrz Skrobol.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.