pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1341

Konkurs dla miłośników gier

Konkurs dla miłośników gier


„Cyber – game” to propozycja Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych interesujących się grami komputerowymi. Jego nadrzędnym celem jest rozbudzanie w uczniach zainteresowań związanych z rozrywką komputerową, a tym samym doskonalenie umiejętności manualno-ruchowych, rozwijanie idei współzawodnictwa oraz wychowanie w kulturze poszanowania praw autorskich.

Konkurs składa się z pięciu konkurencji: FIFA 2003 (uwzględniana będzie liczba goli uzyskana podczas trzyminutowej rozgrywki), Unreal (uwzględniana będzie liczba punktów uzyskana podczas trzyminutowej rozgrywki), Sky Jump Deluxe (uwzględniana będzie łączna liczba punktów uzyskana po wykonaniu trzech skoków), Need For Speed III (uwzględniana będzie liczba punktów uzyskana po przejeździe trasy) oraz Worms 3D (uwzględniany będzie czas zakończenia rozgrywki).

Zawodnicy mogą wystartować w dowolnej konkurencji. Szczegółowe informacje odnośnie punktowania w poszczególnych grach zostaną ogłoszone przed rozpoczęciem rozgrywek.

Konkurs odbędzie się w środę 21 grudnia 2005 o godz. 9.00 w ZSZiO w Woli. Szkoła może wytypować do udziału w konkursie maksymalnie 5 uczniów. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia. Dodatkowych informacji udziela Roman Grygier (email: zszio-informatyka@wp.pl)

usp / pless.pl

www.multi.pless.pl/download/2005/12/cyber_game_karta.doc class=dodaj target=_blank>[Pobierz kartę zgłoszeniową]

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.