Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 września 2019
  • wyświetleń: 4610

Groźnie wyglądająca kolizja w Warszowicach. Interweniowało LPR

We wtorek, 17 września około godziny 10.00 w Warszowicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na miejsce wezwano ekipę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Groźnie wyglądająca kolizja w Warszowicach
Groźnie wyglądająca kolizja w Warszowicach - 17.09.2019 · fot. Pszczyna i okolice - informacje drogowe


Informację o zdarzeniu z zakleszczonym w samochodzie kierowcą dyżurny pszczyńskiej komendy odebrał przed 10.00. Wynikało z niej, że na skrzyżowaniu ulic DK-81 i Gajowej w Warszowicach zderzyły się ciężarowy daf i seat. Kierowca osobówki jechał prawym pasem "wiślanki" w stronę Żor. Kierowca dafa jadąc z przeciwnego kierunku skręcał natomiast w lewo, w ulicę Gajową. Pojazdy zderzyły się na prawym pasie DK- 81.

Na miejsce wezwano ekipę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Szczęśliwie okazało się, że obrażenia nie są groźne dla życia poszkodowanego 40-letniego mieszkańca Warszowic jadącego osobówką.

Jako powód tej kolizji mundurowi wskazali nieustąpienie pierwszeństwa. Mandat karny przypadł 29-letniemu kierowcy ciężarówki. Mieszkaniec Łopusznej posiada prawo jazdy od 8 lat.

Groźnie wyglądająca kolizja w Warszowicach
Groźnie wyglądająca kolizja w Warszowicach - 17.09.2019 · fot. Pszczyna i okolice - informacje drogowe

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.