pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2005
  • wyświetleń: 4451

Przyłącz się do akcji PREZENT

Święta tuż, tuż, i niestety nie dla każdego będą świętami bajkowymi, będą też tacy u których zabraknie tych wszystkich przyjemności ze świętami związanych. Mowa oczywiście o stronie materialnej, czyli wszelakich uciechach podniebienia i prezentach dla najmłodszych.

Przyłącz się do akcji PREZENT


Są jednak tacy, którzy o potrzebujących i tych biedniejszych nie zapominają. I tak też jest ze szkołą Podstawową w Jankowicach, która po raz piąty już organizuje akcję zbierania prezentów dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Jankowic. Każdy kto chciałby się przyłączyć do tej akcji może to zrobić jeszcze dziś i jutro ( 7 i 8 grudnia) w godzinach od 7.30 do 17.00 w szkole w Jankowicach. Zbierane są słodycze, odzież, zabawki, itp.

W ramach akcji "prezent" nabyć można ręcznie robione ozdoby świąteczne i kartki, dochód ze sprzedaży również zostanie przeznaczony na zakupów prezentów. Może warto podarować prezent potrzebującym, a tym samym uśmiech i radość...

Przyłącz się do akcji PREZENT · fot. Maria Siwy


A.O. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.